İletişim: grafimum@gmail.com

1000TL üzeri ücretsiz kargo.

dekoratif-mum-nedir

Dekoratif Mum Nedir Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif mum görüntüsü ile ilgi çeken zevklerimiz doğrultusunda ortama şıklık ve pozitif enerji katan farklı şekillere sahip mumlardır.

Bulunduğunuz ortama şıklık katan, pozitif enerji yayan, dikkat çeken görselliği ile çoğu zaman birbirinden  farklı anlamlar yüklediğimiz bazılarını yakmaya kıyamadığımız kokularına hayran bırakan bu mumlar hayatımızı sürdürdüğümüz her alanda sıklıkla kullanılabilirler. Salonlarınızda, yemek masalarınızda, yatak odalarınızda, banyolarınızda, ofislerinizde, kış bahçelerinde, yaz akşamları balkonlarınızda, doğum günü masalarımızda şık ve farklı hediye arayanların hediye kutularında vb. her ortamda bize eşlik edebilirler.

Dilerseniz romantik bir akşam dekorasyonunuzda, özel misafirlerinizi ağırladığınız yemek sofralarınızda, hoş sohbetler ettiğiniz kış bahçelerinizde, tarzınızı yansıtan salon şıklığınızı tamamlayan bir obje olarak oturma alanlarınızda, terapi etkisi ile banyolarımızda, uykuya geçmeden önce rahatlamak günün stresini atmak için yatak odamızda, doğum günlerinde aynı mumlardan sıkılıp farklılık arayanların pastalarında, yaratıcılığımızı arttırması için aynı zamanda pozitif enerjileri ile bizi canlandırması amacıyla ofislerinizde… Kısacası siz nerede isterseniz orada…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Free Worldwide shipping

On all orders above $50

Easy 30 days returns

30 days money back guarantee

International Warranty

Offered in the country of usage

100% Secure Checkout

PayPal / MasterCard / Visa